Nowość w mojej kosmetyczce! Tusz do rzęs High Impact Lash Elevating od Clinique

Cześć!

Maskara jest jednym z tych kosmetyków, które każda kobieta powinna mieć w swojej kosmetyczce. W mojej znajduje się tusz do rzęs High Impact Lash Elevating od Clinique. Dlaczego wybrałam właśnie ten produkt? Przeczytajcie mój tekst, a wszystkiego się dowiecie.

Maskara – kosmetyk dla każdej z nas

Tak właściwie po co używać maskary? Otóż ten kosmetyk może zastąpić zalotkę, sztuczne rzęsy, a nawet makijaż permanentny. Upiększa spojrzenie oraz optycznie otwiera oczy i zagęszcza linię rzęs. Czasami wystarczy użyć samego tuszu, żeby uzyskać naturalny efekt. Maskary przydadzą się też tym z was, które chciałyby wzmocnić, nawilży i odżywić rzęsy. Niektóre z nich zawierają bowiem witaminy, olejki i roślinne ekstrakty. Czy tak samo jest z High Impact Lash Elevating od Clinique?

Dlaczego wybrałam maskarę od Clinique?

Tusz High Impact Lash Elevating spełnia dwie funkcje: pielęgnuje rzęsy i zapewnia perfekcyjny wygląd. Maskara zawiera olejek Mamey pozyskiwany z owocu drzewa rosnącego w Meksyku, Ameryce Środkowej i na Karaibach. Witaminy B6 i C, które się w nim znajdują, odżywiają, nabłyszczają i wzmacniają rzęsy. A jaki efekt zapewnia tusz od Clinique? Produkt ma kremową formułę, która z łatwością się rozprowadza i pokrywa wszystkie, nawet najmniejsze, rzęsy. Co więcej, kosmetyk podkręca, pogrubia i wydłuża włoski. Taki efekt utrzymuje się przez cały dzień.

High Impact Lash Evelating – poprawna aplikacja

Malowanie rzęs rozpocznij od nasady. Szczoteczką zawijaj je do góry, uważając przy tym, żeby każdy włosek został rozdzielony i pokryty maskarą. Następnie czubkiem aplikatora pomaluj końcówki rzęs i rzęsy na dolnej powiece. Jeżeli chcesz uzyskać bardziej wyrazisty efekt, nałóż drugą warstwę tuszu. Poczekaj jednak, żeby odczekać aż ta pierwsza całkowicie wyschnie – w ten sposób unikniesz grudek. Tusz High Impact Lash Evelating od Clinique ma bezpieczną formułę dla wrażliwych oczu. Jeśli nosisz okulary lub soczewki, to maskary również możesz używać bez przeszkód.