Nowości w mojej kosmetyczce: Surf Spray od Bumble and bumble

Cześć!

Wprawdzie dziewczyną surfera nie jestem, ale nie zaszkodzi zrobić sobie raz na jakiś czas plażowych fal. A taką fryzurę mogę ułożyć przy pomocy moich trzech nowych kosmetyków marki Bumble and bumble. Są to spraye, dzięki którym można wymodelować i utrwalić fale. Jak sprawdziły się na moich włosach?

Co kupiłam nowego?

Do mojej kolekcji kosmetyków do włosów trafiły niedawno trzy nowości. Są to produkty amerykańskiej marki Bumble and bumble.:

  • spray z solą morską w ciemnoniebieskim opakowaniu Surf Spray – to oryginalny produkt, który od zawsze był w ofercie marki;
  • spray w biało-błętkinym opakowaniu Surf Spray in Montauk Dunes;
  • spray w biało-niebieskim opakowaniu Surf Spray in Malibu Beach.

Wszystkie trzy produkty są zamknięte w buteleczkach z atomizerem. Umożliwia to swobodną i dokładną aplikację. Pojemność każdego opakowania to 125 ml – myślę, że kosmetyki starczą mi na bardzo długo. Żaden z tych produktów nie był testowany na zwierzętach oraz nie zawiera parabenów, ftalanów, olejków mineralnych i formaldehydów. Uprzedzę od razu wasze pytanie: nie, nie mam swojego ulubionego sprayu. Przetestowałam wszystkie i każdy z nich sprawdza się bardzo dobrze.

Surf Spray the Original Salt Spray

Surf Spray przeznaczony jest do zdrowych, prostych lub falowanych włosów o średniej lub dużej gęstości. Kosmetyk zapewnił mojej fryzurze utrwalenie i większą objętość oraz nadał im ciekawą teksturę. Używałam go raz na suche, a raz na wilgotne pasemka. W obu przypadkach sprawdzał się bardzo dobrze. Po każdej aplikacji sprayu od Bumble and bumble włosy suszyłam, dzięki czemu zyskiwałam dobre utrwalenie. Co więcej produkt dobrze nawilżał, nabłyszczał i uelastyczniał pasma.

Surf Spray in Motauk Dunes

Surf Spray in Montauk Dunes jest najlepszy dla dziewczyn, które mają falowane włosy i chciałyby mieć taką samą fryzurę, jak sławni surferzy. Kosmetyk zawiera morskie sole powiększające objętość fryzury, nadające im teksturę i utrwalające uczesanie. Charakterystyczny dla surferskiej fryzury jest brak nadmiernego połysku, co surf spray jest w stanie zapewnić. A jak używać tego produktu? Spryskaj nim wilgotne lub suche pasemka, które następnie wymodelujesz dłońmi. W kosmetyku wyczujemy świeży zapach lilii.

Surf Spray in Malibu Beach

I ostatnia z moich nowości od Bumble and bumble. Jest to Surf Spray in Malibu Beach przeznaczony do włosów prostych i falowanych o średniej lub dużej grubości. Produkt dobrze utrwalił moją fryzurę, podkreślił delikatny skręt pasm i nadał włosom jeszcze więcej objętości. Dodatkowo uperfumował je kokosem i pomarańczą. Kosmetyku używałam na wilgotne i na suche pasemka, którym pozwalałam swobodnie wchłonąć preparat.

Czy wy też macie swoje ulubione i sprawdzone kosmetyki do układania fryzury w stylu surfera?