Robimy naturalny i mineralny makijaż. Przyda się puder Mineralize Skinfinish Natural od MAC Cosmetics

Cześć!

Wiele dziewczyn chciałoby, żeby ich makijaż był jednocześnie i naturalny, i mineralny. A taki uzyskasz dzięki pudrowi marki MAC Cosmetics, Mineralize Skinfinish Natural. Jaki efekt da ci ten kosmetyk i jak stosować go każdego dnia?

Puder od MAC Cosmetics. Zaczynamy!

Puder Mineralize Skinfinish Natural zamknięty jest w okrągłym opakowaniu z lusterkiem w środku. W ofercie marki MAC Cosmetics mamy 15 odcieni brązów i beżów. Produkt jest wypiekany, co oznacza, że ma zbitą formułę, nie pyli i dobrze aplikuje się na skórze. W jednym opakowaniu mieści się 10 gramów kosmetyku. Może się wam wydać, że to bardzo mało. Mnie takie pudełeczko wystarczyło na trochę ponad pół roku.

Dla kogo polecam puder MAC Cosmetics?

Kosmetyk polecam każdej dziewczynie, niezależnie od typu urody, karnacji i rodzaju skóry. Jest bezpieczny dla cery trądzikowej, nie zapycha porów skóry i matuje strefę T. Jeżeli masz skórę suchą lub normalną i używasz kremów BB lub CC, to puder Mineralize Skinfinish Natural również spisze się na piątkę. Poza tym kosmetyk będzie świetny dla tych, którzy cenią sobie naturalne wykończenie twarzy i mineralny skład.

Jak działa Mineralize Skinfinish Natural?

Puder marki MAC Cosmetics zapewnia naturalne i matowe wykończenie makijażu. Daje lekkie krycie, dzięki czemu cera wygląda świeżo i promiennie. Idealnie nadaje się do utrwalania podkładu i poprawek w ciągu dnia. Puder Mineralize Skinfinish Natural nie tworzy maski i nie ciemnieje. Niestety podkreśla płytkie zmarszczki mimiczne i nie kamufluje większych przebarwień. Utrzymuje się przez prawie cały dzień, i to nawet nałożony tylko na krem nawilżający.

Czy kupiłabym drugi raz puder Mineralize Skinfinish Natural od MAC Cosmetics? Zdecydowanie tak. Mimo iż do najtańszych kosmetyków nie należy, to wydajność i efekty, jakie zapewnia, rekompensują cenę.