Rzęsy w kępkach Nanolash DIY Lash Extensions – mój nowy hit!

Samodzielne przedłużanie rzęs w domu brzmiało dla mnie jak spełnienie najskrytszych marzeń. W końcu mogłam zapomnieć o długich godzinach spędzonych na leżance u kosmetyczki. Właśnie dlatego nie mogłam się oprzeć i zamówiłam kępki DIY Lash Extensions od Nanolash!

Która z nas nie marzy o długich i gęstych rzęsach? Z pewnością każda. Przedłużałam rzęsy u kosmetyczki. Jednak zaczął być to dla mnie dość duży wydatek i strata czasu. W momencie, kiedy odkryłam kępki DIY Eyelash Extensions nie mogłam się powstrzymać.

Są to kępki do samodzielnej aplikacji. Ich przyklejenie ma zająć jedynie 10 minut, a całość ma się utrzymać nawet 5 dni. Brzmi perfekcyjnie, a jak jest w rzeczywistości?

Kępki DIY Lash Extensions – poznajmy je bliżej!

Kępki DIY Lash Extensions – jak już wspomniałam – przeznaczone są do samodzielnej aplikacji. Dostępne są one w opakowaniu 36 kępek w 8 różnych modelach. W każdym komplecie znajdują się 3 rozmiary: 10, 12 i 14 mm.

Oprócz tego, na stronie producenta można znaleźć także zestaw do przedłużania w domu. W jego skład wchodzi:

  • 36 kępek – podobnie jak w przypadku pojedynczego opakowania;
  • bonder Nanolash – ma on pojemność 5 ml i zyskuje lepkość po 30-60 sekundach;
  • remover Nanolash – pomoże w usuwaniu kępek;
  • sealer Nanolash – to preparat do usunięcia lepkiej warstwy powstałej po nałożeniu bondera;
  • pęseta do rzęs – pomoże w aplikacji rzęs, a dodatkowo wykonana jest ze stali nierdzewnej.

Zarówno zestaw, jak i pojedyncze opakowanie wydawały się kuszące. Jednak ja skłoniłam się w stronę samych kępek DIY Lash Extensions.

rzęsy bondingowe nanolash

Zagęszczanie rzęs DIY – co mogę powiedzieć o samej aplikacji?

Jeśli mogę wykonać zagęszczanie rzęs DIY w jedyne 10 minut, to nie mam więcej pytań! Deklaracja producenta jest śmiała, a ja postanowiłam ją sprawdzić.

Oczywiście starałam się postępować zgodnie z instrukcją, jaka dołączona jest do gotowych kępek rzęs. Nałożyłam bonder, odczekałam, a następnie przymocowałam kępki DIY Lash Extensions.

Po wykonaniu samodzielnej aplikacji rzęs mogę powiedzieć, że prezentuje się ona świetnie. Wystylizowałam kępki w dosłownie kilka chwil. Rzęsy do domowej aplikacji przyklejają się łatwo i przyjemnie.

Na uwagę zasługuje także pasek, do którego przymocowane są włoski. To właśnie dzięki niemu mogłam dopasować kępki do linii rzęs, a także sprytnie ukryć łączenie.

rzęsy bondingowe do samodzielnej aplikacji nanolash
Moje rzęsy od Nanolash utrzymały się aż 7 dni! A potem wykorzystałam je ponownie.

Czy kępki DIY Lash Extensions są trwałe?

Producent Nanolash obiecuje, że kępki rzęs do samodzielnej aplikacji utrzymają się przez 5 dni. Ten fakt również powinien zostać sprawdzony!

Założyłam te luksusowe kępki przed imprezą urodzinową. Przetrwały całą noc, a następnie kolejne 7 dni. Podsumowując, kępki DIY Eyelash Extensions utrzymały się u mnie równo 8 dni

Przed okres ich noszenia starałam się je odpowiednio pielęgnować. Usuwałam na bieżąco kurz, zanieczyszczenia czy resztki kosmetyków. Zdecydowałam się także spać na plecach, by nie uszkodzić aplikacji tarciem o poduszkę. Według mnie znacznie wpłynęło to na trwałość aplikacji.

Wykorzystałam kępki DIY Lash Extensions ponownie!

Producent wskazuje, że są to kępki do jednorazowego użytku. Jednak po ich ściągnięciu nie zauważyłam, by zmieniły one swoją formę. Zdecydowałam się założyć je ponownie. Wydaje mi się, że spokojnie można skorzystać z kępek do samodzielnej aplikacji więcej niż jeden raz.

Kępki DIY Eyelash Extensions – co o nich myślę?

Miękkie kępki do samodzielnej aplikacji od Nanolash są dla mnie produktem idealnym. Producent nie złożył bezpodstawnych obietnic. Faktycznie aplikacje wykonuje się szybko, prosto, a dodatkowo skutecznie.

Łatwe przedłużanie rzęs w domu z luksusowymi kępkami Nanolash to prawdziwa innowacja! Jak dla mnie, są to najlepsze kępki rzęs, jakie tylko testowałam!