Testuję zestaw do laminacji brwi w domu Nanobrow Lamination Kit. Sprawdźcie efekty

Cześć!

Wyobraźcie sobie, że każdego dnia wstajecie rano z idealnie wyglądającymi, zadbanymi brwiami, które są doskonale ułożone przez 24 godziny! Nierealne? Otóż nie! Z Nanobrow Lamination Kit to wszystko jest możliwe i to już w około 20 minut, bo tyle trwa domowa laminacja brwi. To zabieg, który wykonasz z łatwością i to nie raz, buteleczki wystarczą na wiele użyć! Zapraszam Was na recenzję i test Nanobrow Lamination Kit: zestawu, który jest idealny do salonów i domowej laminacji brwi.

Czym jest zestaw Nanobrow Lamination Kit?

To świetnie wydany i w pełni gotowy zestaw do liftingu i laminacji brwi w domu. Jest tak przystępny i dokładnie opisany, a buteleczki ponumerowane, że lifting brwi bez problemu zrobicie samodzielnie! Już nie musicie biegać do kosmetyczki i wydawać pieniędzy na kosztowne zabiegi laminacji: teraz bez problemu ułożycie nawet bardzo niesforne brwi, które będą wyglądały szałowo przez wiele tygodni. Wiecie, co ja w nim pokochałam najbardziej? To, że nie muszę już ciągle myśleć o tym, czy pora na poprawę w makijażu, czy moje brwi są stale nienagannie pomalowane, no i nie tracę o poranku czasu bo w ogóle nie muszę malować brwi! I taki luksus mam nieustannie przez całe 5-6 tygodni!

Czym różni się ten zestaw do laminacji brwi od innych?

To proste: zestaw do laminowania brwi w domu jest mega łatwy w użyciu przy jednoczesnej nadzwyczaj wysokiej jakości i skuteczności. Polubiłam go przede wszystkim za:

  • idealnie przygotowany zestaw, który ma WSZYSTKO co potrzeba do laminacji brwi;
  • ponumerowane buteleczki które bardzo mi ułatwiają zabieg; Każda z części zestawu do laminowania brwi ma sporą pojemność; 
  • za to, że jeśli nie chcę to wcale nie muszę używać folii osmotycznej;
  • super opisana instrukcja laminowania brwi pozwala mi krok po kroku zrobić domową laminację brwi;
  • efekty utrzymują się do 6 tygodni; u mnie najczęściej jest to 5, ale moje brwi są niestety specyficzne;
  • kosmetyki do laminacji Nanobrow są wydajne, zrobicie nimi do 10 laminacji. Cena zestawu do laminacji też nie jest wygórowana, dzięki czemu domowy zabieg po prostu się opłaca!

domowa laminacja brwi

Nanobrow Lamination Kit – czy warto?

Dziewczyny, w laminacji brwi świetne jest to że tak naprawdę zawsze warto ją zrobić, nawet jeśli macie cienkie i mało widoczne brwi. To dlatego, że Nanobrow Lamination Kit poprawi ich strukturę i delikatnie zwiększy ich objętość. Pomyślcie, że laminacja po prostu subtelnie pogrubi Wasze brwi!

Fajne jest też to, że zestaw do laminacji Nanobrow ujarzmi nawet te sztywne brwi, które rosną w różnych kierunkach. Te preparaty do laminowania są stworzone z myślą o każdych, nawet mocnych i trudnych w stylizacji brwiach!

Opinie o zestawie Nanobrow pokazują, że świetnie sprawdza się do układania każdego rodzaju brwi.

Czy Nanobrow Lamination Kit sprawdzi się na wrażliwej skórze?

Zestaw do laminacji brwi od Nanobrow ma świetnie skomponowane formuły, a składniki nie powinny uczulać ani powodować podrażnień. Lekkie zaczerwienienie skóry po zabiegu jest naturalne, szybko znika, to tak jak np z retinolem: też przez pierwsze tygodnie stosowania sprawia, że naskórek bywa zaczerwieniony. Ja na swoich brwiach zaczerwienienie zauważyłam tylko po pierwszym zabiegu, a przy następnych skóra się już przyzwyczaiła. Zresztą, jeśli chcecie, możecie przed pierwszym użyciem wykonać próbę uczuleniową na małym fragmencie skóry, np za uchem lub na wgięciu łokcia.

Jak stosować Nanobrow Lamination Kit?

Myślę, że tak naprawdę wcale nie muszę Wam tu opisywać, jak zrobić laminację brwi krok po kroku, ponieważ zarówno instrukcja dołączona do zestawu Nanobrow, jak i sposób użycia podany na stronie Nanobrow są tak ładnie opisane, że nie dodam tu nic nowego.

Mogę Wam tylko powiedzieć, że ten zestaw działa świetnie bez folii, efekt jest naprawdę równie dobry. Sprawdziłam, przykrywając brwi folią, a przy następnym zabiegu nie użyłam jej w ogóle. Nanobrow Lamination Kit ma ponumerowane buteleczki, które ułatwią Wam zadanie. Tak naprawdę wystarczy po prostu stosować mikstury w określonej kolejności, napisanej w instrukcji. Ważne jest też to, by laminację robić na suchą i odtłuszczoną skórę – efekt utrzyma się dłużej.

Powodzenia w domowej laminacji brwi! <3

laminowanie brwi w domu zestaw