Czy serum wypełniające Revitalift Filler L’oreal Paris działa? Recenzja

Wracam z recenzją hialuronowego aktywatora wypełnienia skóry! Minęło równo cztery tygodnie odkąd zaczęłam stosować serum L’oreal Paris, a więc czas na obiecaną recenzję Revitalift Filler. To właśnie po tym czasie miałam uzyskać pełnię efektu odmłodzenia. Czy Revitalift Filler [HA] to skuteczny kosmetyk?

Pierwsze, co rzuca się w oczy to elegancki design produktu i dość niecodzienne opakowanie. Hialuronowy aktywator Revitalift Filler zamknięty jest w podłużnym opakowaniu z aplikatorem, który za każdym razem dozuje idealną, ściśle określoną dawkę produktu. Dodatkowo zapewnia ochronę przed światłem i dostępem powietrza, a więc Revitalift Filler [HA] dłużej nadaje się do użycia. Jedyne, co mnie początkowo odstraszyło, to wygląd aplikatora przypominający olbrzymią, grubą strzykawkę. Na szczęście nic nie musiałam sobie wstrzykiwać. 😉

Pielęgnacja przeciwzmarszczkowa staje się przyjemna już od pierwszego użycia, a to za sprawę delikatnej, bardzo lekkiej formuły produktu i bardzo ładnego zapachu, który łagodnie relaksuje. Co mogę powiedzieć jeszcze na temat formuły aktywatora Revitalift Filler L’oreal Paris? Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze i wchłania się naprawdę błyskawicznie, a przez to nadaje się idealnie także pod makijaż. Choć osobiście wolałam stosować go wieczorem, aby przez noc spokojnie działał na moją skórę nie pozbawioną dostępu do powietrza.

4 GODZ. OD ZASTOSOWANIA

Serum wypełniające Revitalift Filler L’oreal Paris miało dawać efekt ujędrnienia, napięcia i nawilżenia skóry już po pierwszych kilku godzinach od zastosowania. Byłam nastawiona do tego sceptycznie, ale zaskoczyłam się bardzo pozytywnie. Aktywator hialuronowy marki L’oreal Paris dogłębnie nawilżył moją skórę, która z każdą minutą była bardziej delikatna, świeża i napięta. Duży plus dla L’orela za to, że nie rzuca słów na wiatr.

4 TYG. OD ZASTOSOWANIA

Przejdźmy zatem do ostatecznych efektów kuracji hialuronowej z serią Revitalift Filler [HA]. Najbardziej zależało mi na pozbyciu się kurzych łapek, które od kilku miesięcy nabierały wyrazistości i bardzo mi przeszkadzały. Serum wypełniające L’oreal Paris poradziło sobie z tym bez problemu, moje zmarszczki zniknęły całkowicie już po 2 tygodniu stosowania. Muszę przyznać, że efekt jest naprawdę pozytywny. Revitalift Filler sprawiło, że moje policzki nabrały wypukłości, a skóra stała się promienna i jednolita kolorystycznie. Nie przesadzę raczej, jeśli powiem, że Revitalift Filler odmłodziło rysy mojej twarzy.