Jak mieć rajskie spojrzenie? Wypróbuj tusz do rzęs Paradise od L’Oreal Paris

Cześć!

Cienie do powiek i eyeliner nie wystarczą ci, żeby pięknie wyglądać. Przyda ci się także tusz do rzęs. U mnie doskonale sprawdza się Paradise marki L’Oreal Paris. Jeśli chcesz mieć rajskie i egzotyczne spojrzenie, to wypróbuj go tak, jak zrobiłam to ja.

Rzęsy nie z tego świata od L’Oreal Paris

Kiedy pierwszy raz użyłam maskary Paradise, nie miałam pojęcia, że da tak świetny efekt. Mój makijaż odmienił się zupełnie! Nie wyobrażam sobie stosować innego tuszu do rzęs. Ten od L’Oreal Paris jest idealny i nie zamienię go na nic innego. Jak działa? Już pierwsza warstwa kosmetyku pogrubiła, wydłużyła i podkręciła moje rzęsy. Co więcej, zapewniła im czarny i głęboki kolor, a moje oczy zyskały seksowną oprawę.

Komu polecam tusz do rzęs Paradise?

Jest to kosmetyk stworzony dla kobiet pewnych siebie, nowoczesnych i odważnych. Zapewnia wyrazisty efekt i świetnie sprawdzi się przy makijażu wieczorowym. Maskarę Paradise od L’Oreal Paris poleciłabym także osobom, które podczas malowania się chcą zadbać o skórę wokół oczu. To właśnie dla nich marka do produktu wprowadziła ekstrakt z chabru i olejek rycynowy. Dzięki tym składnikom rzęsy staną się dłuższe, a delikatna skóra wokół oczu zostanie wypielęgnowana.

Jak maluję rzęsy tuszem Paradise od L’Oreal Paris?

Robię to na końcu makijażu oczu, kiedy powieki są już pomalowane, a rzęsy podkręcone. Szczoteczka maskary ma równomiernie rozłożone włoski, dzięki czemu z bardzo dużą dokładnością pokrywa rzęsy i rozprowadza tusz. Pomalowane są nawet najmniejsze rzęsy znajdujące się w kącikach oczu. A jak poprawnie zastosować maskarę Paradise od L’Oreal Paris? Szczoteczkę przeciągnij po rzęsach, robiąc zygzakowaty ruch. Dolne rzęsy i te, które są w kącikach oczu, pomaluj czubkiem aplikatora. Efekt będzie genialny!