Recenzja: zestaw cieni do brwi Nanobrow Eyebrow Powder Kit

Hej!

Zawsze malowałam brwi kredką, ale od niedawna, kiedy osłabiły się i zaczęły wypadać, sięgnęłam po cienie, które są delikatniejsze dla skóry. Mocno napigmentowane, odporne na rozmazywanie i ścieranie cienie do brwi Nanobrow to moje ostatnie odkrycie.

Recenzji zestawu cieni do brwi Nanobrow Eyebrow Powder Kit nie mogło zabraknąć na tym blogu! 🙂

Zestaw cieni do brwi Nanobrow – recenzja

Mocno napigmentowane odcienie cieni, zarówno do brwi, jak i oczu, to mój must-have. Bez dobrej pigmentacji cieni do brwi nie uda Ci się stworzyć wyrazistego looku, ani stopniować nasycenia koloru. Świetna jakość cieni do brwi Nanobrow pozwala zbudować “głębię” koloru. Odcienie dobrze się blendują, nie osypują się i są intensywne. Aplikacja cieni jest łatwa i przyjemna. Zestaw wyposażony jest w mały aplikator ze skośnym pędzelkiem i gąbeczką. Dodatkowo, bogata formuła cieni zapewnia satynowe wykończenie i naturalny efekt. Cienie do brwi Nanobrow możesz stosować samodzielnie lub w połączeniu z innymi produktami do makijażu, takimi jak żele czy maskary. W składzie cieni znajdziesz składniki takie jak aloes, olejek awokado czy białą glinkę.

PLUSY:

+ dobra pigmentacja i wyważone odcienie

+ miękka formuła i satynowe wykończenie

+ odporność na rozmazywanie i ścieranie

+ w zestawie znajduje się także rozświetlacz

+ naturalny i subtelny efekt

+ cienie nie osypują się i nie kruszą

+ łatwo się blendują

+ można budować nasycenie koloru

+ solidne opakowanie z miejscem na pędzelek

+ aplikator 2w1 (pędzelek i gąbeczka)

+ trzy opcje kolorystyczne do wyboru (light, medium, dark)

MINUSY:

– do brwi nie używam gąbeczki, więc nie jest mi potrzebna

Jak malować brwi cieniem?

Oto moja instrukcja krok po kroku, jak wykonać makijaż brwi cieniami:

Przygotuj swoje brwi – upewnij się, że są czyste i suche, przeczesz je szczoteczką lub grzebykiem.

Wybierz kolor cienia do brwi – dobierz odcień najbardziej odpowiadający naturalnemu kolorowi twoich brwi. Możesz także użyć kilku odcieni, aby uzyskać naturalny efekt.

Wybierz pędzel – użyj dołączonego do zestawu aplikatora lub wybierz pędzelek do brwi, który ma małe i delikatne włosie, aby łatwiej było nakładać cień i precyzyjnie konturować brwi.

Aplikuj cień do brwi – nabierz pędzelkiem odrobinę cienia. Zaczynając od wewnętrznej strony brwi, delikatnie aplikuj cień. Krótkimi pociągnięciami możesz dorysować kilka pojedynczych włosków lub wypełnić większe luki. Końcówkę możesz podkreślić ciemniejszym odcieniem, a początek łuku jaśniejszym. Pamiętaj, aby nakładać cień w małych ilościach i stopniowo budować kolor.

Zaznacz kształt – użyj pędzla i jaśniejszego cienia, aby wyznaczyć kształt brwi, podkreślając ich naturalny kształt. Narysuj cienką linię wzdłuż dolnego i górnego łuku.

Rozblenduj cienie – szczoteczką lub gąbeczką rozbleduj cienie i zmiękcz krawędzie.

Wykończ makijaż – na koniec możesz sięgnąć po przezroczysty żel do brwi, aby utrwalić cień. Możesz także użyć highlightera z zestawu, aby rozświetlić łuk brwiowy.

Jeśli potrzebujesz szybkiego i łatwego sposobu na wypełnienie łuków, zestaw cieni do brwi Nanobrow będzie świetnym wyborem dla Ciebie! 🙂 Miękka konsystencja pozwala na subtelne podkreślenie brwi, ich delikatne rozświetlenie i wymodelowanie. Cienie do brwi są zazwyczaj łatwiejsze do mieszania i budowania koloru niż kredki czy pomady, dzięki czemu można uzyskać bardziej naturalny wygląd.

Lubisz malować brwi cieniami? A może jesteś “team kredka”? 🙂